• 079-688-11-44
  • info@waissman.co.il
  • ראשון - חמישי: 9:00 - 18:30

עיצוב חדר ילדים

עיצוב חדרי ילדים זה לא עסק לקטנים!

לכאורה, עיצוב חדר ילדים הוא עניין פשוט וקל; כל מה שצריך זה מיטה קטנה לילד, אולי גם שטיח צבעוני וכמה מדבקות קיר, ואת שאר החדר כבר ימלאו הצעצועים. אך האמת היא, שכל אלמנט עשוי להשפיע פסיכולוגית על התנהגות של ילדים קטנים ברמה כזו או אחרת, ולכן כל כך חשוב לשים לב אפילו לפרטים הכי קטנים. איפה מתחילים? כל השלבים הנכונים לפניכם בפורטל אדריכלים בקליק.

עיצוב חדר ילדים בכמה צעדים פשוטים

אז מה עושים לפני מה? מחפשים מעצב או קונים רהיטים? ומה בעצם עושה מעצב הפנים או האדריכל כשהוא מגיע לבית שלכם בפעם הראשונה?

  • אם החלטתם לבנות או לעצב את חדר הילדים מההתחלה ולהעזר בשירותיו של מעצב מקצועי או אדריכל וטרם קניתם רהיטים, מדבקות או צבע לקירות, כדאי להמתין עם הקנייה הגדולה והיקרה עד לקבלת היעוץ והצעת המחיר מבעל המקצוע.
  • אדריכלים מיומנים ידעו כבר בהצצה חטופה מה ניתן לשנות בחדר מבחינת שבירת קירות, מה ניתן לתלות על סוג הקיר, מה לא ואיפה, ויתנו לכם יעוץ בפגישה הראשונה במסגרתו הם ימליצו לכם על סגנון מסויים, צבעים, על המיקומים של הרהיטים הדומיננטים בחדר ועוד.
  • עיצוב חדרי ילדים, כמו עיצוב של כל חלל אחר בבית או במשרד הוא בדרך כלל לא משהו שמסתיים בהשקעה של כמה מאות שקלים. אך עם זאת גם לא תמיד יש הכרח להפליג עם כל הרעיונות הכי יקרים של המעצב אלא למצוא משהו באמצע הדרך שתוכלו לעמוד בו כלכלית ועדיין תהיו שבעי רצון בסוף העבודה.
  • כשמדברים על עיצוב חדר ילדים יש מספר דברים עיקריים שיש להתמקד בהם: באילו צבעים כדאי לצבוע את הקירות, אילו רהיטים נחוצים לילד ומהי הפוזיציה האידאלית שלהם בחדר, מהם אמצעי האחסון שמשלבים בחדר; ארונות, מדפים או ספריות וכדומה.

מעצבי פנים בעלי ניסיון יוכלו לכוון אתכם לגבי סוג החומרים שכדאי להשתמש בהם עבור עיצוב חדר הילדים; עץ מעובד או עץ גס, ברזל כדומה, יתאימו לקיר צבע בהיר ומרגיע ממגוון צבעי הפסטל, ימליצו על סוגי מדבקות או תמונות, יתאימו וילונות לחלונות ועוד.

  • מעצב פנים יעזור לכם לגבש את הטון ואת האווירה בחדר הילדים, ימליץ על מיקום הרהיטים בצורה כזו שיהיה ניצול מקסימלי של החלל אך מבלי שיבוא על חשבון תחושת צפיפות ודוחק, ובעיקר יהפוך את החדר של הילד לנעים ונוח.

איך מוצאים מעצב?

עיצוב פנים קשור ברובו לטעם אישי, וגם להרבה אינטואיציה. זו הסיבה שבגינה ההתרשמות מבתים וחדרים קודמים שמעצב מסויים עיצב היא כה חשובה; היא תאפשר לכם לעמוד על הסגנון שלו ורק כך תוכלו להרגיש האם זהו המעצב שיעלה את חדר הילדים שלכם לשלב הבא במינימום הוצאות ובמקסימום תוצאות.

עיצוב חדרי ילדים עושים בסטייל!

חולמים על חדר ילדים שיהיה כיף לארח בו חברים? לא בטוחים אם כדאי להכניס את המשחקים לחדר עצמו? קבלו סיוע מקצועי ממעצבים ואדריכלים מובילים בקרבת הבית שלכם עוד היום! מלאו את הטופס וקבלו הצעה מחיר והטבות יוצאת דופן.

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות

On Key

מאמרים נוספים שעשויות לעניין אותך

קרקע חקלאית בקיבוץ אפק

קיבוץ אפק – על היישוב קיבוץ בדרום עמק זבולון ובסביבת הקריות הסמוכות לעיר חיפה. נכלל בתחום שיפוטה של מועצה אזורית מטה אשר. הישובים הסמוכים לאפק

קרא/י עוד »
תכנון תב"ע
waissman

חוות דעת תכנונית

ישנה חשיבות רבה להכרת החוקים והתהליכים הקשורים לחוק התכנון והבניה, לחוקים אלו יש השפעה רבה על תכנון והתחדשות המשפיעים על הסביבה ותורמים להבנה בנושא של

קרא/י עוד »
שנוי יעוד קרקע | מי עורך את שינוי הייעוד | איך עושים שנוי ייעוד מקרקעין
תכנון תב"ע
waissman

שינוי ייעוד מקרקעין

שינוי ייעוד מקרקעין הוא ההגדרה המוכרת במוסדות הממשלתיים והעירוניים בישראל להפיכתה של קרקע מכזו המיועדת לשימוש חקלאי לקרקע המיועדת לשימושים עירוניים שונים כגון בנייה של

קרא/י עוד »