עיצוב חדרי תינוקות

עיצוב חדרי תינוקות מעניין אתכם?

התינוק שלכם הוא קרוב לוודאי הדבר החשוב לכם ביותר. לכן גם תרצו לסדר לו את החדר הכי יפה מכל החדרים בבית כך שיהיה נעים לשחק ולישון בו, והוא יקנה לתינוק תחושת ביטחון, שלווה ורוגע בכל עת. אך במקרה ואתם לא סומכים על הטעם או הידע שלכם בעיצוב, כנראה שתזדקקו לאדריכל או מעצב מוכשר שיעשה לכם סדר בבלגן וידריך אתכם. מיצאו אותו עוד היום!

דגשים חשובים לגבי עיצוב חדרי תינוקות

אם נודה באמת, תינוקות עדיין לא אניני טעם בכל הנוגע לעיצוב חדריהם וסביר להניח שהם יאהבו ויקבלו את כל מה שתשימו בהם. עיצוב חדר תינוקות נועד בעצם עבורכם ההורים, אך אין ספק שמהנוחות והאווירה שתצליחו ליצור בו, יהנו בעיקר התינוקות שלכם.

מאמרים שיכולים לעניין אתכם ראו גם:

אז מהם האלמנטים שמשולבים יחד האחראים על עיצוב חדרו של התינוק? הנה כמה חשובים:

  • צבעים- היום ישנה מודעות רבה להשפעתם הפסיכולוגית של הצבעים בחללים השונים בבית על האווירה שנוצרת ואפילו על תחושות המתפתחות בקרב השוהים בחדר. צבעים חזקים כמו אדום למשל, ידועים בתכונתם להכניס אי שקט לחללים קטן שישנים בהם, ולדוגמא חדרי שינה.

על כן הצבעים הנפוצים ביותר שנתקלים בהם בחדרי ילדים הם צבעי הפסטל המתונים; הורוד, התכלת, צהוב-בננה, שמנת וכדומה, במטרה להכניס את התינוק לאווירה נעימה ונינוחה, ולא מתוחה.

  • תאורה- חלק בלתי נפרד מעיצוב מהווה סוג התאורה בחדר; האהילים והמנורות, האורות המעומעמים או הבוהקים, אורות צבעוניים או לבנים, מנורות שולחן, מנורות לצד המיטה וכדומה. נהוג לשלב בחדר התינוק תאורה מהתקרה בשילוב עם מנורת צד ליד המיטה למטרות כמו הקראת סיפור לפני השינה וכו'.

ניתן למצוא היום ברחבי חנויות התאורה מגוון אדיר של אהילים לחדרי תינוקות בצבעים שונים ובשלל דוגמאות לבן ולבתולבחור אותם בהתאמה לצבעי הקיר והרהיטים.

  • איחסון- תינוקות דורשים פתרונות אחסון רבים בחדרם שישמשו לאחסנת בגדים של העונה הבאה או לאלו שהפכו קטנים, חיתולים, צעצועים ועוד ועוד. לכן עיצוב חדרי תינוקות צריך להתחשב גם בארונות, בשידות והמגירות שיהיו בחדר.
  • טפטים או מדבקות- מדבקות וטפטים הם התחליף האידאלי לתמונות בכל חדר תינוקות, שכן הם בדרך כלל זולים יותר, קל ונוח להחליף אותם מדי פעם, ובנוסף הם איכותיים ואינם מקלפים את הקיר. היום אפשר להשיג בקלות מדבקות ממגוון של סוגים; כוכבי דיסני, פרחים, חיות, כוכבים, מטוסים, פיות ואגדות וכו', וניתן לשלב גם את התינוק בחוויית ההדבקה ולהפוך את זה לפעילות משפחתית מהנה.

    מאמרים שיכולים לעניין אתכם ראו גם:

אוקיי. אבל בשביל מה אנחנו צריכים אדריכל?

אדריכלים, מעצבים וכל אנשי המקצוע הקשורים בעיצוב בתים הם בעלי הניסיון והמקצועיות בהם אתם כנראה לוקים בחסר. מעצבים יעיפו מבט אחד על החדר ומיד יוכלו ליעץ לכם היכן להציב מה, באילו צבעים להשתמש ומאילו להמנע, ובכך לחסוך לכם הרבה טירחה ומאמצים שעלולים לעלות בסופו של דבר בתוהו.

קבלו מידע ומחירים באופן מיידי!

אז הבנתם שאתם זקוקים לאדריכל או מעצב. אבל כמה זה צפוי לעלות? השאירו את הפרטים אצלינו  ותזכו לקבל פרטים נוספים על עיצוב פנים ובעיקר מחירים משתלמים במהירות, וכמובן ללא כל מאמץ או התחייבות מצדכם!

צור קשר

מאמרים אחרונים

קטגוריות