צרו קשר
ּ

רישוי עסקים

נכון, אפילו מבקר המדינה ציין כי רישוי עסקים הינו תהליך המקשה על האזרח. מזל טוב, אתם בדרככם לפתוח עסק. בניתם תכנית עסקית, מצאתם את המקום המושלם, עיצבתם אותו ואפילו התחלתם בעבודה על אתר אינטרנט נוצץ. אולם, רישיון לעסק כבר הוצאתם? הוצאת הרישיון הינה נושא מורכב וישנה תחושה בקרב בעלי העסקים היא שהרשויות המקומיות מקשות בייחוד בכל נושא קבלת רישיון העסק. על אף התהליך המורכב, רישוי העסק הכרחי על שמירת הבטיחות והבריאות של הציבור. הבשורה הטובה היא שיש חברות ומשרדי אדריכלים אשר נותנים שירותים של עזרה לעסקים חדשים וליווי צמוד בכל תהליכי הרישוי של העסק.

רישוי עסקים – מי בכלל צריך את זה?

אם כן, רישוי עסקים כפי שתיארנו בתחילה הינו תהליך מורכב המצריך עבודה מול גופים חזקים הדורשים הליך בירוקרטי מתיש כגון, רשויות מקומיות, משטרה, מכבי אש ועוד… כמו כן, רבים האנשים אשר כלל אינם מודעים לכך שהם צריכים רישיון לעסק ולאחר כל תהליכי התכנון העסקי, העיצוב ושאר התהליכים הארוכים והיקרים של פתיחת עסק הם כלל אינם עומדים בדרישות אשר דורשים הגופים השונים שציינו. לשאלה מי צריך את זה התשובה היא פשוטה, כל בעל עסק באשר הוא צריך להחזיק ברישיון שכזה כל עוד כמובן שמדובר בעסק פיזי אליו מיועדים להיכנס לקוחות ולא עסקים כגון חנויות ברשת או נותני שירותים כאלו ואחרים אשר אינם מצריכים קבלה של קהל. בנוסף, אנו נמליץ לכל אחד בבואו לפתוח עסק כזה או אחר להיכנס לאתר של משרד הפנים ולקרוא על חוק רישוי העסקים והתנאים אותם הוא מציב. לחוק פרשנויות רבות ולעתים ישנם הבדלים בין החוק היבש הכתוב לבין המציאות אותם תוכלו לנצל לטובתכם כבעלי עסקים וזו עוד סיבה מומלצת לפנות לאנשי מקצוע אשר זוהי התמחותם.

תקנות רישוי עסקים – להשאיר את הבירוקרטיה למומחים

צוות המומחים שלנו בחברת 'ויצמן-אדריכלות והנדסה' מתמחה בליווי צמוד בהוצאת רישוי לעסקים והופך את הדרך הבירוקרטית לקלה, נוחה ומהירה. עם שנים של ניסיון בעבודה מול כל הגופים הרלוונטיים, הון אנושי איכותי ואלפי, אם לא עשרות אלפי לקוחות מרוצים שפתחו בקלות עסק עם עזרה קלה מצדנו. פנו אלינו עוד היום וקבל ייעוץ ללא עלות ומשם נתקדם צעד אחר צעד לכיוון החלום שלכם.

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ