צרו קשר
ּ

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת שמש בבית פרטי

סגירת מרפסת בבית פרטי הינה דרך אסתטית ויעילה לניצול נכון של חללי הבית בכל עונות השנה. אנחנו במשרד 'ויצמן-אדריכלות והנדסה' מקבלים פניות על בסיס יומיומי של אנשים אשר מאסו בישיבה במרפסת תחת השמש הלוהטת של ארצנו עם האקלים הים תיכוני בחודשי הקיץ וכמובן בחוסר הניצול שלה בימים הגשומים של השנה. לכולם אנו מציעים את הפתרון הפשוט והזול של סגירתה בהתאם לצורכיהם. בין אם זה בכדי לשמש כחדר נוסף אשר ישמש כפינת אירוח, המשך לסלון, חדר עבודה או פשוט לשמש כמרפסת, רק אחת כזאת שיהיה נעים לשבת בה בתנאי מזג האוויר השונים. יחד עם זאת, גם לאנשים אשר רוצים לשמור על האותנטיות של האוויר הפתוח ישנה אופציה שסגירת המרפסת אינה תהיה קבועה והם יוכלו לפתוח אותה כאשר יאפשר כך האקלים השורר בחוץ.

סגירת מרפסת שמש בבית פרטי

התהליך של סגירת מרפסת לחורף

מאז חתם שר הפנים גדעון סער על "רפורמת הפרגולות" בשנת 2014 כל הליך עבודות הבנייה הקטנות ביניהן גדרות, פרגולות וסגירות חורף של מרפסות הפכו קלות, זולות ומהירות בהרבה. הרפורמה נועדה להקל על ההליך הבירוקרטי המתיש אשר היה נהוג בארצנו עד לקבלת ההיתר של סגירת מרפסת אשר אורכו לא יהיה ארוך מ – 45 ימים והעבודה כולה בניגוד לעבר תתבצע מול הרשות המקומית בלבד. במידה והאדם לא קיבל תשובה בתוך 45 ימים הוא יוכל להמשיך את התהליך עם רשות מלאה לסגירתה מטעם הוועדה של המועצה המקומית. יחד עם זאת, התקנות יכולות בכל עת להשתנות ואף להתבטל מתקופה לתקופה ובין וועדות של רשויות מקומיות שונות ישנם הבדלים ופערים על כן מומלץ יהיה לברר את תקנות האזור בו אתם מתגוררים עוד לפני המחשבה על השיפוץ.

התהליך של סגירת מרפסת לחורף

סגירת מרפסת מחירים אטרקטיביים – וייצמן אדריכלות והנדסה

המאמר בנושא סגירת מרפסת נכתב על ידי המומחים שלנו במשרד 'וייצמן – אדריכלות והנדסה'. מזה שנים רבות שאנו נותנים פתרונות הנדסיים, אדריכליים ועיצוביים ללקוחותינו ולא נחים עד אשר אנו רואים את החיוך של שביעות רצונם. הקו המנחה שלנו הוא עבודה זריזה אשר אינה באה על חשבון האיכות ועבודה עם צוות וותיק, מנוסה ובעל יידע עשיר בכל תחומי האדריכלות והעיצוב בתעשייה. אם גם אתם רוצים לנצל את שטח המרפסת לטובתכם ולהפיק ממנו הנאה מרבית אל תהססו להתקשר אלינו ולקבל עצה טובה או שתיים מהמובילים את התחום בארץ.

סגירת מרפסת מחירים אטרקטיביים

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ