צרו קשר
ּ

יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש – שלוש מילים שיכולות להציל חיים אם חלילה תתלקח שרפה בביתנו או במקום עבודתנו. לא פעם אנו שומעים לדאבוננו על אסונות אשר יכולים היו להימנע אם רק המבנה היה מתוכנן כראוי על ידי איש מקצוע בעל ידע, ניסיון ומקצועיות. ממש כמו בנגישות או אדריכלות אשר אין האחד דומה למשנהו, כך גם יועץ הבטיחות באש אשר מתאים את מערכות ההגנה לכל מבנה בצורה שונה תוך כדיי איתור נקודות הסיכון, בחירת המערכות הטובות ביותר להתראה וכיבוי שריפות, הזזת הסכנה ומתן ההמלצות הטובות ביותר אשר יצמצמו את הסיכוי לנזקים כבדים ברכוש ובנפשות חלילה.

ההסמכה של יועץ בטיחות אש

ההסמכה של יועץ בטיחות אש

יועץ בטיחות אש עובר הסמכה בקורס מורכב בו הוא רוכש הבנה בתגובות של חומרים שונים במגע עם אש, דרכי מניעה להתלקחות ומזעור נזקים בעזרת אמצעים שונים, הכרה עם מערכות אוורור ובטיחות לחסימת התפשטות הלהבות ושימוש וטכניקות לכיבוין. את הקורס עוברים לרוב נאמני וממוני בטיחות בעבודה, מנהלי תפעול ותחזקה במחסנים לוגיסטיים, צוותי כוננות וחירום ואף הנדסאים ומהנדסים. כמו כן, בקורס לומדים המשתתפים על הסכנות בסביבה מעושנת וההשלכות של העשן על מערכת הנשימה, התנהלות ובידוד של חומרים מסוכנים וחילוץ וטיפול רפואי ראשוני בנפגעים. הלימודים כוללים הרבה סימולציות של מצבי אמת ותרגולי תגובה מהירה בעת התלקחות השריפה, שימוש בזרנוקים, מטפי קצף ואבקה ומזנקים, בניית מערכי בטיחות, תרגול פעולות חילוץ ועבודה עם אמצעים מתקדמים לכיבוי. בסיום הקורס המשתתפים בעבודה על פרויקט מעשי למניעת דליקות ובסופו עוברים בחינת הסמכה.

הזמינו יועצי בטיחות אש מוסמכים – לעולם אל תיקחו סיכון

אם כן, למדנו על ההסמכה המורכבת של יועץ בטיחות אש ויש סיבה לכך. לעתים, בגלל סיבות של פעולות יומיומיות כגון מטען שנשכח בחשמל או קומקום שהורתח ללא מים ושאר חומרי חשמל היכולים להצית שריפה קורים אסונות. בחברת 'וייצמן אדריכלות והנדסה' אנו מספקים שירותי ייעוץ בטיחות באש על ידי היועצים המובילים בתחום. עם ניסיון וידע רבים אנו דואגים לכך שהלקוחות שלנו ומשפחותיהם יוכלו לישון בראש שקט ולהיות בטוחים שהם מוגנים בצורה מקסימלית מפני וחלילה במן הסכנה של שריפה. פנו אלינו עוד היום והבטיחו את בטחון יקיריכם.

הזמינו יועצי בטיחות אש מוסמכים

למעלה

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם

ּ